• 01

  Instalohet lehtësisht

  Instalohet lehtësisht për të transformuar çdo hapësirë ​​banimi ose komerciale.Punon e aplikuar bukur në një mur të plotë ose si një veçori.

 • 02

  Gama e gjerë

  Është i përshtatshëm për thithjen e zërit dhe izolimin e mureve në Veshje Muri, Tavan, Dysheme, Dyer, Mobilje etj.

 • 03

  Varietetet e shumta

  Duke adoptuar mënyrën e avancuar të prodhimit, funksionimit dhe menaxhimit, produktet e prodhimit dhe përpunimit janë të llojeve të ndryshme.

 • 04

  Të shëndetshëm

  Ky produkt është një zgjedhje ideale për dekorimin e shtëpisë me prerje të lehtë, pa dëmtim të trupit.

avantazh

Mire se erdhet neMUMU

qëndrueshmërinë dhe mbrojtjen e mjedisit

MUMU Design është një kompani e specializuar në prodhimin e paneleve të izolimit të zërit dhe produkteve të lidhura me materialet. Si furnizues kryesor i paneleve akustike, krenohuni me mjeshtërinë tonë të jashtëzakonshme dhe dizajnet inovative, të cilat na lejojnë të plotësojmë nevojat e klientëve tanë.

Në MUMU, ne ofrojmë një shërbim pa probleme dhe pa probleme që garanton kënaqësinë e klientit.Ne kemi përvojë të gjerë në projektimin, prodhimin, përpunimin, shitjen dhe tregtimin ndërkombëtar të paneleve tona akustike, gjë që na bën furnizuesit kryesorë për shumë individë, biznese dhe organizata.

Mëso më shumë

Produkte të nxehta

 • W

  Shitjet vjetore usd

 • +

  Personeli i R&D

 • +

  Klientë në mbarë botën

 • +

  Vendi eksportues

pse na zgjodhet ne

 • Mbi 10+ vite përvojë

  MUMU Design është një kompani që ka qenë në industri për më shumë se 10 vjet.Brenda këtij afati kohor, ne kemi mbledhur përvojën dhe ekspertizën e nevojshme për të bërë panel akustik.Angazhimi ynë është t'u ofrojmë klientëve tanë shërbime dhe produkte të jashtëzakonshme që do të përmbushin dëshirat e zemrës së tyre.

 • Kapaciteti prodhues i fabrikës sonë

  Ne kemi investuar në teknologji moderne që na lejon të prodhojmë produkte me cilësi superiore.Ne gjithashtu kemi një ekip profesionistësh të cilët janë të trajnuar mirë në artin e përpunimit të drurit dhe ata janë të përkushtuar për të prodhuar produktet më të mira.Të gjitha produktet tona janë bërë nga druri natyral, duke reflektuar vlerat tona dhe ndjenjën e përgjegjësisë sociale ndaj mjedisit.

 • Kulturë korporative

  Ne besojmë se krijimi i një mjedisi pune pozitiv dhe inkurajues për punonjësit tanë është jetik në prodhimin e produkteve të jashtëzakonshme.Ne sigurojmë që punonjësit tanë të jenë të trajnuar mirë dhe të pajisur me aftësitë e duhura për të përmbushur kërkesat e klientëve tanë.Përveç kësaj, ne inkurajojmë një kulturë të inovacionit, kreativitetit dhe punës në grup, duke siguruar që të gjithë të ndihen të vlerësuar dhe pjesë të ekipit.

 • Fabrika jonëFabrika jonë

  Fabrika jonë

  Kapaciteti i prodhimit

 • Shërbimi ndaj klientitShërbimi ndaj klientit

  Shërbimi ndaj klientit

  Shërbim pa probleme dhe pa probleme

 • Dizajni MUMUDizajni MUMU

  Dizajni MUMU

  Ka një dizajn unik

Blogu ynë

 • Ide e shkëlqyeshme për një dhomë mëngjesi!

  Panele muri të papërshkueshëm nga zëri: Rritja e performancës akustike në industri

  përkthyes Afrikane Shqip - shqipe Arabisht - ‎العربية‎ Armenisht - Azerbajxhanisht - azərbaycanca Baske - euskara Bjellorusisht - беларуская Bengalisht - বাংলা bullgarisht - български katalanisht - katalanisht kinezisht - 中文(简体体中文) kroat.. .

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (82)

  Dallimi midis drurit të karbonizuar të thellë dhe drurit ruajtës

  1. Druri i karbonizuar i thellë është druri i trajtuar nga teknologjia e karbonizimit me temperaturë të lartë në rreth 200 gradë.Për shkak se lëndët ushqyese të tij shkatërrohen, ai ka funksione më të mira kundër korrozionit dhe rezistent ndaj insekteve.Për shkak se grupi i saj funksional që thith ujin, hemiceluloza është riorganizuar...

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (108)

  Si të zgjidhni kompensatë kundër zjarrit për ndërtim?

  Karakteristikat materiale të kompensatës rezistente ndaj flakës së ndërtimit janë forca e mirë strukturore dhe stabiliteti i mirë.Përdoret kryesisht për dyshemenë e paneleve dekorative dhe për tavolinën e mobiljeve të paneleve.Prandaj, zgjedhja e kompensatës rezistente ndaj flakës është e madhe...

Produkte cilësore që janë të një lloji

Produkte cilësore që janë të një lloji

@MUMU

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (1)

  Aplikacion

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (1)

  Aplikacion

 • 9C35

  Aplikacion

 • 7277

  Aplikacion

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (4)

  Aplikacion

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (5)

  Aplikacion

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (6)

  Aplikacion

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (7)

  Aplikacion

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (8)

  Aplikacion

 • Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (9)

  Aplikacion

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.