Panele dekorative 3D për thithjen e zërit

Përshkrim i shkurtër:

Akupanels janë një lloj i ri i mallrave të dizajnit të brendshëm që po lulëzon.Ato i ngjajnë strukturave të përbëra që thithin zërin në disa mënyra.Panelet veprojnë si një barrierë akustike për të thithur tingullin kur vendosen kundër një muri ose dyshemeje. Paneli bashkëkohor me rrasa prej lisi në bazën e ndjerë plotëson një sërë stilesh të brendshme.Instalohet lehtësisht për të transformuar çdo hapësirë ​​banimi ose komerciale.Punon e aplikuar bukur në një mur të plotë ose si një veçori.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Përparësitë

Paneli bashkëkohor me rrasa me fije lisi mbi suportin e ndjerë plotëson një sërë stilesh të brendshme.Instalohet lehtësisht për të transformuar çdo hapësirë ​​banimi ose komerciale.Punon e aplikuar bukur në një mur të plotë ose si një veçori.Panele prej druri që thithin zërin, dizajn i veçantë panelesh, i imët deri në çdo detaj.Përfitimet e produktit për klientët e nivelit B: Angazhimi ynë për t'u ofruar klientëve tanë shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit.Ne punojmë ngushtë me klientët tanë për të kuptuar nevojat e tyre dhe për të ofruar zgjidhje të personalizuara që plotësojnë kërkesat e tyre.Ekipi ynë i ekspertëve është gjithmonë i gatshëm për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të kenë klientët tanë dhe për t'u ofruar atyre një përvojë pa probleme, nga fillimi në fund.

Avantazhi

Aplikacion

Skenarët e aplikimit specifik të produktit: Shtëpi, Hotel, Zyrë, Ekspozitë, Restorant, Kinema, Dyqan, etj.

struktura (1)
struktura (2)

Parametrat

Dimensioni

600x1200x18mm

Materiali

Rimeso teknike + MDF + fibër poliestër

Funksioni

Dekorimi: Veshja e murit të brendshëm, tavani, dyshemeja, dera, mobiljet, etj.

Struktura

Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (43)
Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (51)
Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (52)
Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (54)
Paneli akustik i dizajnit të brendshëm (58)

Ekrani i fabrikës

二
七
六
四
三
五

FAQ

Q1: Për çfarë mund të përdoren panelet prej druri?
Përgjigje: Për veshjen e mureve të brendshme, tavanin, dyshemenë, derën, mobiljet, etj.
Rreth dizajnit të brendshëm: Mund të përdoret në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, kuzhinën, sfondin e televizorit, hollin e hotelit, sallat e konferencave, shkollat, dhomat e regjistrimit, studiot, rezidencat, qendrat tregtare, hapësirat e zyrave etj.

Q2: A mund ta ndryshoj ngjyrën e panelit të drurit?
A: Sigurisht.Për shembull, ne kemi lloje të ndryshme druri nga të cilat mund të zgjidhni dhe do të bëjmë që druri të tregojë ngjyrën më origjinale.Për disa materiale si PVC dhe MDF, ne mund të ofrojmë një shumëllojshmëri kartash me ngjyra.Ju lutemi na kontaktoni dhe na tregoni ngjyrën që ju pëlqen më shumë.

P3: A e pranon produkti personalizimin?
Përgjigje: Ne pranojmë çdo personalizim të produkteve të drurit.(OEM, OBM, ODM)

Q4: Kur do të dorëzohen mallrat?
A: Varet nga lloji i produktit dhe sasia e porosisë.Zakonisht ne mund të dërgojmë brenda 7-15 ditësh për porosi të vogla pas marrjes së pagesës së plotë.Por për porosi të mëdha na duhen rreth 30 ditë.

Q5. A mund të marr një mostër falas?
Përgjigje: Po, mostra falas është në dispozicion me mbledhjen e mallrave ose me parapagim.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.